Mercedes Sprinter

Geniş ve özel donanım yelpazesi ile sınıfında en fazla alternatifi sunan Yeni Sprinter minibüsler en özel ihtiyaçları bile karşılayabilmektedir.

Yeni Sprinter Minibüs araçlar ile taşımacılık görevlerinin üstesinden kolayca gelebilirsiniz.
Konfor, Yeni Sprinter Minibüs’ün en önemli özelliklerinden biridir. Sürücü dahil 22 kişiye kadar oturma kapasitesi sunmasının yanında her yolcu için yeterli ve geniş bir oturma mesafesi ile konforlu bir yolculuk sağlamaktadır.

Sürücü ve sürücü yanı için ön camın üst kısmındaki açık depolama raflarının her biri 16 kg ağırlık taşıyabilir. Kağıtlar, belgeler ve diğer eşyalar düzenli bir şekilde saklanabilir.
Arka kapılarda bulunan iki adet depolama filesi ile de pek çok farklı eşya için ek depolama alanı sunulmaktadır.

Yolcu Kapasitesi: 21+1 Sarj: Var Sigorta Durumu: Var
İç: Deri Kaplama Renk Seçeneği : Var Sigara: Yok
DVD Oynatıcı :Yok Yiyecek İmkanı: Var Ses Sistemi: Var
Wifi Hizmeti: Var Bavul Kapasitesi: 15 LCD Ekran: Var

7 kademeli otomatik vites (7G-Tronic),9. Nesil ADAPTIVE ESP®,Elektrikli Yolcu Bölümü Kapısı,Multifonksiyonel Direksiyon.

9. Nesil ADAPTIVE ESP®:
ADAPTIVE ESP®, aracın yükünü de dikkate alan dinamik bir yol tutuş kontrolü sistemidir. Bazı tehlikeli sürüş koşullarında ilgili tekerleklere hedeflenmiş fren müdahalelerinde bulunarak devreye girer ve motorun çıkış gücünü o anki ihtiyaçlara göre gerektiği gibi ayarlayarak sürücünün tehlikeli bir durumla daha iyi baş edebilmesine yardımcı olur.

Elektrikli Yolcu Bölümü Kapısı:
Bu pratik özellik, sadece tek bir düğmeye dokunarak sürgülü kapının 5 saniye içerisinde açılıp kapanmasına olanak vermektedir.