Mercedes Vito

Yeni Vito Tourer ile Mercedes-Benz‘in güvenilirliğini ve uzun ömürlülüğünü seçmiş bulunmaktasınız. Bunu, diğer özelliklerinin yanı sıra tamamen galvanizli karoser ile kanıtlıyor.

Dikkat kaybını önleyen Yorgunluk Asistanı ve Rüzgar Savrulma Asistanı gibi yenilikçi güvenlik sistemleri ile Yeni Vito Tourer sizin ve sevdiklerinizin yüksek güvenlik standartlarında yolculuk yapmanızı sağlar.

Yeni Vito Tourer maksimum sürüş konforu, optimum fonksiyonelliği ve geniş iç hacmiyle etkiliyor. İç dizaynı sizin ve ailenizin her türlü ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır.

Yolcu Kapasitesi: 8+1 Iphone Sarj: Var Sigorta Durumu: Var
İç: Siyah Deri İçecek İmkanı: Var Sigara: Yok
DVD Oynatıcı : Var Atıştırmalıklar: Var Ses Sistemi: Var
Wifi Hizmeti: Var Bavul Kapasitesi: 9 LCD Ekran: Var

Üç seviyeli elektrikli ön koltuk ısıtma özelliği, sürücünün ve ön yolcunun koltuklarını bağımsız olarak ısıtılmasını mümkün kılar. Isıtma, kapı panelindeki basmalı bir düğme ile çalıştırılır. Hızlı ısıtma için Üçüncü Seviye seçilmişse, yaklaşık sekiz dakika sonra ısıtma otomatik olarak İkinci Seviyeye geçer. Yaklaşık on dakika sonra ise Birinci Seviyeye geçer. On dakika sonra ise otomatik olarak kapanır. Bu süre içinde her an manüel olarak kapatmak mümkündür.

Çekici siyah nefes alan Tunja kumaş koltuk kılıfı özellikle aşınmaya dayanıklıdır.
Burada gösterilen standart ve metalik son kat boyalar Vito’nuz için olası seçeneklerin sadece birkaçını temsil ediyor. Özel boyalar için (metalik olmayan) diğer renkler isteğe bağlı mevcuttur. Özelleştirilmiş boyama, örn. şirket renklerinizde, ayrıca seçenek olarak mevcuttur.

Vito için hazırlanan yüksek kaliteli kumaş ve el işi deri döşeme çizgileri ağır iş kullanımı için tasarlanmıştır. Bakımları kolaydır, dayanıklıdırlar ve iç mekanın seçkin görselliğini vurgularlar.